Як створити базову батарею в Subnautica 2 - gmcartney

gmcartney

Блог про ігри!

Нові відео
Як створити базову батарею в Subnautica 2

Як створити базову батарею в Subnautica 2

4 тижні тому Гайди та поради 0 коментарі serhii 3 перегляди

Базові батареї є одними з перших і найважливіших компонентів крафтингу в Subnautica 2. Вони використовуються для живлення важливих інструментів та обладнання, включаючи Сканер та багато інших пристроїв, які ви будете використовувати протягом гри. Базову батарею можна створити дуже рано, використовуючи матеріали, які легко знайти поблизу вашої стартової рятувальної капсули. У цьому посібнику ми розповімо вам, як створити Базову батарею в Subnautica 2. 

Як отримати Базову батарею

Базову батарею можна створити, використовуючи дві одиниці міді та один Кислотний мішечок Района у будь-якому доступному Фабрикаторі. Мідь можна легко отримати зі стін підземних печер. Щоб отримати Кислотний мішечок Района, знайдіть Кислотного Района та зберіть один з його мішечків за допомогою вашого інструменту. Отримавши ці матеріали, поверніться до Фабрикатора та створіть Базову батарею. 

Як отримати мідь

Пропливіть від вашої рятувальної капсули приблизно 150 метрів у північному напрямку та шукайте велике куполоподібне утворення з коралів. Під цим утворенням є вхід до печери, який досить легко впізнати завдяки зеленим квітам, що світяться всередині. Звідти прокладіть шлях до більшої кімнати всередині та видобудьте кілька покладів міді.

Як отримати Кислотного Района

Кислотні мішечки Района збираються з живого організму, який називається Кислотний Район. Ці живі організми зазвичай можна знайти в печерах та кам’яних утвореннях поблизу місця початкового появи вашої рятувальної капсули, що робить їх легкими для збору на початку гри.

Після того, як ви екіпіруєте свій Мультитул виживання, ви зможете використовувати його, щоб розрізати мішечок від основного тіла. Важливо знати, що один Кислотний Район може дати до трьох Кислотних мішечків Района.

Ігри в матеріалі: Subnautica 2
© 2026 Gmcartney
Нічого копіювати не можна!!!