Наближається дата виходу нової гри серії Resident Evil. Після ремейка Resident Evil 4 компанія Capcom повертається до основної лінії та розповідає про події після Resident Evil Viilage. У грі два герої та дві історії, які переплітаються між собою і пов’язані з поверненням у зруйнований Раккун-Сіті. Юний агент ФБР Грейс Ешкрофт веде розслідування вбивства своєї матері, а знайомий фанатам Леон Кеннеді йде слідами біотерористів.
Уже з’явилися огляди гри, і вони вкрай позитивні. На Metacritic рейтинг гри 88 балів, що трохи вище за оцінку Resident Evil Viilage, але на кілька балів нижче середньої оцінки Resident Evil 4 Remake. Критикам сподобалося поєднання двох стилів. Герої володіють різними навичками — гра за Грейс вимагає більше обережності та скритності, а проходження епізодів за Леона іноді перетворюється на пафосний яскравий екшен. Це нагадує різні за духом ігри серії, але добре поєднується разом.
Дехто пише, що це вершина розвитку серії, бо гра увібрала найкраще з минулих частин. Також Resident Evil Requiem добре грає на ностальгії, демонструючи знайомі, але зруйновані місця Раккун-Сіті. У рідкісних оглядах із середніми оцінками зазначають, що гра «виїжджає» саме на ностальгії, не пропонуючи нічого принципово нового.
Resident Evil Requiem надійде в продаж 27 лютого на PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S і Nintendo Switch 2. В українському Steam можна зробити попереднє замовлення за 1999 грн при купівлі стандартного видання, а за версію Deluxe Edition доведеться заплатити 2199 грн.

